Przejdź do głównej zawartości

Tatting mini



Pewnego dnia pojawił się pomysł, żeby zrobić dużo split rings i zobaczyć co wyjdzie. 
W trakcie robienia pomysł ewoluował i to co wyjdzie miało być przecudnej urody koronkową bluzeczką rozmiar 38.
I przez jakiś czas było...
Ale po jakimś czasie okazało się, że duża ilość split rings (akurat ta) ma tendencję do bycia bardzo blisko siebie, natomiast zupełnie nie ma tendencji żeby się rozciągać. 



Ponieważ prucie frywolitki jest bardzo żmudne pomysł musiał ewoluować dalej. Żeby nie było wątpliwości - powstała bardzo ekskluzywna spódniczka dla młodej damy o wzroście metr i trochę. Mini oczywiście.




Komentarze

  1. Ło matulu! Najpierw pokazywałaś, że szydełkiem firanki w tydzień ( i trzy lata jeśli o mnie chodzi;) a teraz to cudeńko.
    Kobieto jesteś NIESAMOWITA!
    Serdeczności posyłam:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Firanki to były zazdrostki, więc nie takie znowu duże ale dzięki Iwonka i grazie Carla

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

SKRZAT JAGÓDKA

Skrzat Jagódka - bohater serii książeczek  Ewy Stadtmuller  wyglada mniej więcej tak.   I tak też został wycięty, uszyty i naszyty na czerwony sweter. I wtedy okazało się, że nie ma czapki :).   A skrzat czapkę mieć musi. Została więc wycięta, uszyta i naszyta. Dopiero w takiej formie skrzat jest skrzatem kompletnym.

ŁAPACZE SNÓW

Łapacz snów tak naprawdę jest zwykłym kółkiem powieszonym w oknie i żadnych snów nie łapie. Ale ładnie wygląda i przyciąga spojrzenia. I jeżeli okno jest nie do końca błyszczące, łapacz snów trochę odwraca uwagę od deszczowych zacieków. Oczywiście do pewnego stopnia.  Ten łapacz, czyli metalowe kółko ozdobione fragmentem okrągłej szydełkowej serwetki doskonale spełnia swoją rolę. Gdy za oknem bure niebo, kawałek tego nieba zasłania i od razu robi się przytulniej. To jest  bardziej wiosenna wersja łapacza. Więcej kwiatków, więcej kolorów, większe kółko. Trzy rodzaje kordonka. Tu w przypadku burego nieba oprócz efektu częściowego zasłonięcia mamy jeszcze efekt rozświetlenia. Też oczywiście do pewnego stopnia.

SZOPKA KRAKOWSKA INACZEJ (2)

Wesołych Świąt! Slow Design dziękuje  Ewie Stadtmuller  za inspirację i twórcze wykorzystanie nietypowej szopki krakowskiej. #szopkakrakowska